Gazeta Wyborcza w darmowej prenumeracie dla UWr

To świetny prezent dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego wprost pod choinkę. Udało nam się namówić część polskich wydawców gazet, by zafundowali naszym studentom bezpłatne półroczne prenumeraty online! Na razie do akcji wchodzi już Gazeta Wyborcza, i Gazeta Polska Codziennie, ale rozmawiamy i jesteśmy na ostatniej drodze sfinalizowania rozmów z wydawcami innych tytułów. Zależy nam na tym, by studenci mieli szansę zapoznać się z całościową ofertą polskiego rynku wydawniczego.

Prenumerata Gazety Wyborczej w wersji Premium jest półroczna, dla pierwszych dwóch tysięcy osób więc… kto pierwszy ten lepszy. Przeczytajcie uważnie regulamin dostępny na stronie. Pamiętajcie, jeśli nie zdecydujecie się na kontynuację płatną prenumeraty, musicie odpowiednio wcześnie z niej zrezygnować, by nie ponieść kosztów.

To powszechnie obowiązujący zwyczaj w krajach zachodniej Europy i w USA. Studenci dostają od wydawców gazet jednosemestralne prenumeraty. Kiedyś w formie papierowej – teraz elektronicznej. To ukłon wydawców do wchodzących na rynek nowych poważnych czytelników. Potem część zostaje przy wybranym tytule uznając, że treści są na tyle interesujące, by za nie płacić abonament miesięczny. Inni zmieniają wydawcę sprawdzając, czy inna gazeta nie będzie dla nich bardziej interesująca.

Jako Uniwersytet Wrocławska zabiegamy, by do Waszych rąk… a raczej na Wasze ekrany trafiły gazety reprezentujące różne linie redakcyjne. Dlatego rozmawiamy jeszcze  i mamy nadzieję, że te rozmowy zakończą się z sukcesem z kolejnymi dziennikami. Wkrótce poinformujemy Was o możliwości darmowej kilkumiesięcznej prenumeraty tych tytułów. Stay Tunned!

Prenumerata Wyborczej w pakiecie Premium to m.in.:

• dostęp do wszystkich serwisów z grupy Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl
  • dostęp do pełnego archiwum tekstów, które możesz wykorzystać do cytowania w swoich pracach
  • specjalne zniżki dla prenumeratorów, m.in. na e-booki i audiobooki w Publio.pl, książki w Kulturalnysklep.pl oraz na przesyłki Glob Kurier
  • dostęp do aplikacji „Książki. Magazyn do czytania” i „Wysokie Obcasy Extra”

Tutaj znajdziesz stronę, na której możesz zapisać się na bezpłatną półroczną prenumeratę: https://prenumerata.wyborcza.pl/lp/0,177511,26607857.html

====================

Ale to nie koniec niespodzianek.

Gazeta Wyborcza jest pierwsza i oferuje także płatne staże dla najlepszych studentów.

Wyborcza zaprasza studentów Uniwersytetu Wrocławskiego do konkursu stażowego! Zgłoszenia są przyjmowane do 31 grudnia, więc nie zwlekaj!

W konkursie stażowym przygotowanym dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów. Staż jest płatny i potrwa 3 miesiące.

Zgłaszać się należy do 31 grudnia 2020, a potem odbyć płatny staż w:

• redakcjach lokalnych “Gazety Wyborczej”
  • redakcji “Wysokich Obcasów”
  • redakcji Gospodarka
  • redakcji serwisu BIQdata, który opisuje świat liczbami
  • lub w dziale marketingu „Gazety Wyborczej”

Żeby wygrać staż, trzeba wykonać zadanie przygotowane przez wybraną redakcję i aktywować lub przedłużyć prenumeratę Wyborczej na najbliższe pół roku na specjalnej stronie.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać staż, wykonaj dwa proste kroki:

1. Wejdź na stronę: https://prenumerata.wyborcza.pl/lp/0,177511,26607857.html
  2. Aktywuj prenumeratę
  3. Na stronie znajdziesz regulamin konkursu o staż – w tekście znajdziesz zadania konkursowe. Różnią się w zależności o tego, gdzie i jaki staż chciałbyś odbyć.

Dodane przez: Tomasz Sikora

15 gru 2020