„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… co to będzie, co to będzie?” Zbliża się listopadowe święto Wszystkich Świętych i z tej okazji w Saloniku Kulturalnym w Bibliotece Uniwersyteckiej już dzisiaj o 16.00 profesor Jan Miodek będzie czytał „Dziady” Adama Mickiewicza. Będzie to pierwsze wydarzenie zorganizowane w tym miejscu. Wydanie „Dziadów” Adama Mickiewicza nie byle jakie, bo pierwsze ilustrowane z 1896 roku z medalionem, na którym znajduje się wizerunek autora. Co prawda wydarzenie ma charakter bardzo kameralny, ale zadbamy byście wszyscy mogli posłuchać Dziadów, dlatego śledźcie nasze media społecznościowe Uniwersytetu Wrocławskiego: fb/uniwroc, instagram/uniwersytet_wroclawski i Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu: fb/BCUWr i instagram/biblioteka_uwr.

Wydarzenie na fb

Dziady