Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Studenci

Program BioLAB

Podoba ci się praca w laboratorium i chciałbyś wyjechać na rok do USA? Skorzystaj z oferty płatnych staży i weź udział w projekcie badawczym na jednej z czterech uczelni amerykańskich w ramach programu BioLAB.

Program BioLAB to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w ważnych i aktualnych projektach badawczych pod okiem doświadczonych naukowców. Organizuje je Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta. Płatny staż potrwa 11-12 miesięcy i rozpocznie się w lipcu 2019. Uczestnicy otrzymają stypendium na pokrycie kosztów utrzymania oraz pełne ubezpieczenie medyczne, a także pomoc w uzyskaniu wizy i przygotowanie do wyjazdu prowadzone przez pracowników Komisji oraz absolwentów programu.

Program jest przeznaczony dla ciebie, jeśli studiujesz kierunek biologiczny (np. biologia, biotechnologia, chemia) na ostatnim roku studiów licencjackich lub inżynieryjnych, na studiach magisterskich lub doktoranckich. Dodatkowo znasz dobrze język angielski, a średnia Twoich ocen z całych studiów wynosi nie mniej nic 4,0. Nabór wniosków potrwa do 1 lutego 2019.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie organizatora.

Dodane przez: Aleksandra Draus

26 Lis 2018

ostatnia modyfikacja: 13 Gru 2018