Studenci / Wydarzenia / 22 Styczeń

Program Fulbrighta. Dlaczego warto uczestniczyć w wymianie akademickiej?

22 stycznia w Instytucie Filologii Angielskiej odbędzie się spotkanie z Justyną Janiszewską, dyrektor Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Program Fulbrighta to działający w skali globalnej, a zainicjowany w USA, program wymiany akademickiej. W tym roku program obchodzi 60-lecie swojego działania w Polsce i stanowi świetny przykład dyplomacji kulturalnej i akademickiej. Jaką kiedyś pełnił rolę, a jaką pełni teraz? Dlaczego warto uczestniczyć w programach wymiany i współpracy akademickiej, takich jak Fulbright? Gość IFA opowie także o ofercie programowej i zbliżających się naborach wniosków w konkursach grantowych.

Spotkanie z Justyną Janiszewską – „Program Fulbrighta – dlaczego warto uczestniczyć w wymianie akademickiej? Oferta programu” – odbędzie się we wtorek, 22 stycznia, w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego w sali nr 207. Początek o godz. 15.00.

Dodane przez: Michał Raińczuk

21 Sty 2019