Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Studenci / Wydarzenia

Programowanie dla początkujących

grafika przedstawia plakat promujący kurs programowania. Na grafitowym tle znajduje się napis "CodersCamp. Największy darmowy kurs programowania webowego" oraz logo CodersCrew i Politechniki Wrocławskiej, a po prawej stronie żółte ikonki związane z komputerem.

Chciałbyś rozpocząć przygodę z programowaniem? Zgłoś się do CodersCamp, największego otwartego kursu programowania webowego we Wrocławiu.

CodersCamp to 3-miesięczny darmowy kurs organizowany przez Stowarzyszenie CodersCrew. Stworzono go z myślą o osobach, które pragną spróbować swoich sił w branży IT lub po prostu chcą nauczyć się kolejnej przydatnej umiejętności. Po dostaniu się na kurs zostaniesz przydzielony do 8-osobowego zespołu. Wspólnie zakodujecie 4 projekty, a każdy z nich zostanie opublikowany w sieci i wstawiony na platformę ChallengeRocket. Dodatkowo przez cały czas trwania kursu będziesz miał wsparcie mentora, który będzie czuwał nad Twoimi postępami. Pomoże Ci także z przejściem przez najtrudniejsze zagadnienia oraz będzie służył wsparciem podczas projektów zespołowych.

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 lutego. Więcej informacji znajdziesz na stronie CodersCamp oraz na Facebooku.

Dodane przez: Aleksandra Draus

1 Lut 2019

ostatnia modyfikacja: 11 Lut 2019