Kompleksowa termomodernizacja budynku Collegium Antropologicum

FE, PL, Narodowy Fundusz Ochrony środowiska, UE Fundusz Spójności

Projekt „Kompleksowa termomodernizacja budynku Collegium Antropologicum Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Kuźniczej 35 we Wrocławiu”, nr POIS.01.03.01-00-0071/17
w ramach działania 1.3.1, Oś priorytetowa I „Zmniejszenie emisyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020

Cel projektu: Zwiększenie efektywności energetycznej budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Kuźniczej 35 we Wrocławiu.

Projekt realizowany jest w Collegium Antropologicum przy ul. Kuźniczej 35 we Wrocławiu i dotyczy przeprowadzenia kompleksowej termomodernizacji w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego:

Zakres zaplanowanych prac termomodernizacyjnych obejmuje:

-docieplenie stropu poddasza,
-poprawa sprawności systemu ogrzewania,
-modernizacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej,
-docieplenie od wewnątrz ścian wnęk okiennych,
-poprawa sprawności system c.w.u.,
-wymiana okien i modernizacja drzwi,
-docieplenie styropianem podłogi na gruncie,
-docieplenie ścian piwnic.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

INFORMACJA O FUNKCJONOWANIU MECHANIZMU UMOŻLIWIAJĄCEGO SYGNALIZOWANIE O POTENCJALNYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH LUB NADUŻYCIACH FINANSOWYCH W POIIŚ