Prorektorzy obradowali w Kompleksie Sportowym UWr

Prorektorzy uczelni Wrocławia i Opola obradowali w Kompleksie Sportowym UWr
Fot. Jerzy Katarzyński

16 października w Ogrodzie Rekreacyjno-Wypoczynkowym Kompleksu Sportowego im. Prof. Józefa Juliana Ziółkowskiego przy ul. Przesmyckiego 10 odbyło się posiedzenie Kolegium Prorektorów ds. kształcenia i ds. studenckich uczelni Wrocławia i Opola.

Tematem obrad było min. funkcjonowanie uczelni w kontekście nowej ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce. Uniwersytet Wrocławski reprezentowali prof. Ryszard Cach, prorektor ds. nauczania, organizator i gospodarz spotkania, oraz prof. Rafał Wojciechowski, prorektor ds. studenckich. Wyjątkowi goście przed debatą zwiedzili obiekty Kompleksu Sportowego UWr: halę wielofunkcyjną, małą halę (aulę), salę sportów walki, siłownię, zagospodarowany teren zielony w parku oraz miejsce pod budowę zespołu boisk i kortów tenisowych (po wyburzonym budynku dawnego Instytutu Informatyki).

Dodane przez: Waldemar Pasikowski

18 Paź 2018