Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia

Przedsiębiorę!

Myślisz o założeniu własnej działalności? A może jesteś młodym przedsiębiorcą? Przyjdź w piątek 24 maja na „Przedsiębiorę!” – wydarzenie łączące warsztaty, wykłady oraz indywidualne konsultacje.

„Przedsiębiorę!” stawia na motywację i aktywizację młodych osób poprzez promowanie wiedzy o nowoczesnych metodach komunikacji, zarządzania i reklamy w biznesie, przedstawianie przykładów i praktycznych porad oraz tworzenia przestrzeni do współpracy i wymiany doświadczeń.

Dla uczestników przygotowano warsztaty, wykłady oraz indywidualne konsultacje z ekspertami z Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Wrocławskim Parku Technologicznym, Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Urzędu Miejskiego Wrocławia Departament ds. Rozwoju Gospodarczego, Biura Karier Uniwersytetu Wrocławskiego oraz z Leszkiem Kwiecińskim, prof. UWr, absolwentami UWr i młodymi przedsiębiorcami.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 24 maja – start o godz. 15:00 – w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr (ul. Joliot-Curie 15).

Organizatorami są studentki II roku komunikacji wizerunkowej studiów magisterskich na UWr. Obserwuj wydarzenie na Facebooku.

­­

Dodane przez: Aleksandra Draus

20 maja 2019

ostatnia modyfikacja: 28 maja 2019