Strona używa plików cookies więcej

Nauka

Przeprowadzka do willi Karpowiczów

15 grudnia Fundacja Olgi Tokarczuk rozpocznie przeprowadzkę do willi Karpowiczów, która znajduje się na wrocławskich Krzykach. Z tej okazji Fundacja zaplanowała kilka wydarzeń w związku z rozpoczęciem przeprowadzki. W pierwszej kolejności odbędzie się spotkanie z naszą Fundatorką. Niestety z powodów pandemicznych i technicznych nie będą one dostępne dla publiczności.

Program wydarzenia:

1) Z Olgą Tokarczuk i Martinem Pollackiem rozmawia Urszula Glensk
15 grudnia 2021 roku, w środę, o godzinie 19.00 (współorganizatorem spotkania jest Uniwersytet Wrocławski)

2) Z Lisą Appignanesi, autorką m.in. „Szalone, złe i smutne. Kobiety i psychiatrzy” rozmawia Mira Marcinów
16 grudnia 2021 roku, w czwartek, o godzinie 19.00

3) Z Adamem Bodnarem rozmawia Sylwia Gregorczyk-Abram
17 grudnia 2021 roku, w piątek, o godzinie 13.30

4) Prezentacja Archiwum Światowej Recepcji Twórczości Olgi Tokarczuk. Z zasadami działania Archiwum zapoznają Państwa Michalina Dzierżęga i przewodniczący Rady Fundacji Irek Grin.
17 grudnia 2021 roku, w piątek, o godzinie 17.00

5) Prezentacja nowego systemu identyfikacji wizualnej Fundacji Olgi Tokarczuk oraz naszych najbliższych planów. O działaniach Fundacji w nadchodzącym roku opowie Grzegorz Zygadło, prezes Fundacji Olgi Tokarczuk.
18 grudnia 2021 roku, w sobotę, o godzinie 17.00

Wszystkie spotkania będzie można śledzić online m.in. na fanpage’ach: Fundacja Olgi Tokarczuk, Wrocławski Dom Literatury, Wrocław Miasto Literatury, Bruno Schulz. Festiwal, Zakazane Lektury, Festiwal Góry Literatury. Transmisje będą udostępnione także na kanale Fundacji Olgi Tokarczuk na YouTube: https://www.youtube.com/c/FundacjaOlgiTokarczuk – zachęcamy do subskrypcji!


Tekst: Fundacja Olgi Tokarczuk

Dodane przez: Maria Kozan

14 gru 2021

ostatnia modyfikacja: 20 gru 2021