Obrony doktorskie

publiczna  obrona  doktorska mgr. Jakuba Benedyczaka

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauk o Polityce i Administracji oraz Nauk o Bezpieczeństwie UWr zawiadamiają, że 13 grudnia 2019 r. o godz. 10.30 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu Politologii UWr) odbędzie się publiczna obrona doktorska mgr. Jakuba Benedyczaka.

Tytuł dysertacji doktorskiej: „ Dyskurs polityczny w filmie rosyjskim w latach 2000-2015”.

Promotor:  prof. dr hab. Andrzej Czajowski

Promotor pomocniczy:  dr Dorota Drałus

Recenzenci:  prof. dr hab. Joachim Diec (Uniwersytet Jagielloński);  dr hab. Kamil Minkner, prof. UO (Uniwersytet Opolski)

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Polityce i Administracji oraz Nauk o Bezpieczeństwie UWr prof. dr hab. Robert Wiszniowski