Obrony doktorskie

Publiczna obrona doktorska mgr Justyny Ziobroń

Dyrektor i Rada Naukowa Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 7 kwietnia 2017 r. o godz. 12.30 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona doktorska mgr Justyny Ziobroń.

Tytuł dysertacji doktorskiej: „ ”Miękka” siła w polityce zagranicznej Republiki Litewskiej. Dyplomacja publiczna i branding narodowy”.

Promotor: prof. dr hab. Beata Ociepka (Uniwersytet Wrocławski)

Recenzenci: dr hab. Agata Wiktoria Ziętek, prof. nadzw. UMCS (Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie), dr hab. Jacek Zieliński, prof. nadzw. UPH (Uniwersytet Przyrodniczo –Humanistyczny w Siedlcach)

Praca udostępniona jest do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3 we Wrocławiu

Dodane przez: Teresa Tomaszewska