Obrony doktorskie

Publiczna obrona doktorska mgr. Kamila Glinki

Dyrektor i Rada Naukowa Instytutu Politologii UWr informują, że 23 marca 2018 r. o godz. 12.00 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona doktorska mgr. Kamila Glinki.

Tytuł dysertacji doktorskiej: „Polityka miejska w marketingu prezydentów największych miast Dolnego Śląska”

Promotor: prof. dr hab. Robert Wiszniowski
Promotor pomocniczy: dr Małgorzata Babińska
Recenzenci:  prof. dr hab. Agnieszka Kasińska – Metryka (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach); dr hab. Mariusz Kolczyński (Uniwersytet Śląski)