Obrony doktorskie

Publiczna obrona doktorska mgr Pauliny Błażejewskiej

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauk o Polityce i Administracji oraz Nauk o Bezpieczeństwie UWr zawiadamiają, że 6 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu Politologii UWr) odbędzie się publiczna obrona doktorska mgr Pauliny Błażejewskiej.

Tytuł dysertacji doktorskiej: „Relacje bilateralne Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Czeską w latach 1993-2016”

Promotor:  prof. dr hab. Maciej Mróz

Recenzenci:  dr hab. Aleksandra Trzcielińska- Polus, prof. UO (Uniwersytet Opolski), dr hab. Anna Szczepańska-Dudziak, prof. US (Uniwersytet Szczeciński)

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Polityce i Administracji oraz Nauk o Bezpieczeństwie UWr prof. dr hab. Robert Wiszniowski