Obrony doktorskie

Publiczna obrona doktorska mgr Róży Smolak

Dyrektor i Rada Naukowa Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 3 lipca 2018 r. o godz. 10.00 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona doktorska mgr Róży Smolak.

Tytuł dysertacji doktorskiej: „The Coverage of the Russian – Ukrainian Conflict by the Polish Media (2014-2015)”

Promotor: prof. dr hab. Bogusława Dobek – Ostrowska
Promotor pomocniczy: dr hab. Michał Głowacki
Kopromotor: Prof. Gunnar Nygren (Södertörn University)