Obrony doktorskie

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgra Piotra Słomskiego

Dyrektor i Rada Naukowa Instytutu Nauk Geologicznych  zawiadamiają  o publicznej  obronie pracy doktorskiej mgra Piotra Słomskiego, która odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w sali 220 w Instytucie Nauk Geologicznych, pl. M. Borna 9 we Wrocławiu

Temat rozprawy doktorskiej: „Petrografia i charakterystyka porowatości wybranych ordowickich i sylurskich mułowców z polskiej części basenu bałtyckiego”

Promotor: dr hab. Jacek Szczepański, prof. UWr

Recenzenci: dr hab. Paweł Bylina, prof. PW – (Politechnika Warszawska)  prof. dr hab. Leszek Marynowski – (Uniwersytet Śląski)

Praca wraz z recenzjami dostępna jest w Bibliotece Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Streszczenia oraz recenzje rozprawy doktorskiej zamieszczone zostały na stronie internetowej Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dodane przez: Aurelia Przyborska

16 Kwi 2019