Obrony doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Angeliki Dawidowicz

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że 7 października 2021 r. o godz. 10.00 w sali nr 25 w budynku Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, mieszczącego się przy ul. Przybyszewskiego 63 we Wrocławiu, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Angeliki Teresy Dawidowicz.

Tytuł pracy: Biologia Pardosa lugubris (Araneae: Lycosidae) z populacji dolnośląskich

Promotor:  prof. dr hab. Helena Wanda Wesołowska, Uniwersytet Wrocławski

Recenzenci:

1. dr hab. Grzegorz Gabryś – Uniwersytet Zielonogórski
  2. dr hab. Maciej Bartos, prof. UŁ – Uniwersytet Łódzki

Wstęp na obronę rozprawy wolny.

Na stronie  internetowej Wydziału Nauk Biologicznych pod adresem https://biologia.uni.wroc.pl/pl/page/stopnie-i-tytuly/Obrony-doktorskie  zamieszczono: streszczenia rozprawy doktorskiej i recenzje rozprawy doktorskiej

Rozprawa doktorska dostępna jest do wglądu w Bibliotece Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, przy  ul. Kanonia 6/8 we Wrocławiu.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne
dr hab. inż. Marcin Kadej, prof. UWr