Obrony doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Popiołek

Dziekanat Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych UWr uprzejmie informuje, że 18 grudnia 2017 r. o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Małgorzaty Popiołek. Obrona odbędzie się w Institut für Stadt und Regionalplanung w Berlinie przy Hardenberg str. 40a, w pokoju B 117

Tytuł pracy: „Warschau. Ein Wiederaufbau, der vor dem Krieg begann”

Promotor: dr hab. Agnieszka Zabłocka-Kos prof. UWr
Kopromotor: prof. dr Gabriele Dolff- Bonekämper (Teschnische Universität Berlin)

Recenzenci: prof. dr Paul Zalewski (Europa Universität Viadrina Frankfurt n. Odrą)
dr hab. Robert Traba (Instytut Studiów Politycznych PAN)

Przewód doktorski prowadzony jest w ramach umowy o wspólnej opiece naukowej nad rozprawą doktorską (co-tutelle) zawartej pomiędzy UWr a Technische Universität Berlin.

Praca znajduje się do wglądu w Bibliotece Uniwersyteckiej, Wrocław, ul. Szajnochy 7/9. Streszczenie oraz recenzje są dostępne do wglądu na stronie www.wnhip.uni.wroc.pl w zakładce studia doktoranckie – informacje.

Dodane przez: Damian Grzegorczyk

15 Gru 2017