Obrony doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Czarnieckiej-Wiery

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 13 maja 2021 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Marty Czarnieckiej-Wiery.

Tytuł pracy: Rola inwazyjnych gatunków obcych w kształtowaniu bogactwa gatunkowego zbiorowisk łąkowych na przykładzie Sudetów.

Promotor:  dr hab. Zygmunt Kącki, prof. UWr – Ogród Botaniczny, Wydział Nauk Biologicznych, Uniwersytet Wrocławski.

Recenzenci:

1. dr hab. Agnieszka Piernik, prof. UMK – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu,
  2. dr hab. Barbara Tokarska-Guzik – Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Publiczna obrona doktorska zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zapewniających transmisję obrony w czasie rzeczywistym między jej uczestnikami, wielostronną komunikację w czasie rzeczywistym, w ramach której uczestnicy obrony mogą wypowiadać się w jej toku – z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Wstęp na rozprawę jest wolny.

Odnośnik do zaplanowanego spotkania w aplikacji MS Teams:

Na stronie  internetowej Wydziału Nauk Biologicznych pod adresem:

zamieszczono:

• streszczenia rozprawy doktorskiej,
  • recenzje rozprawy doktorskiej

Rozprawa doktorska dostępna jest do wglądu w Bibliotece Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, przy  ul. Kanonia 6/8 we Wrocławiu.

Bardzo prosimy osoby uczestniczące w publicznej obronie, logujące się jako goście o wpisywanie imienia i nazwiska.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne
dr hab. inż. Marcin Kadej, prof. UWr

Informacje techniczne dotyczące dołączania do spotkania.pdf

Dodane przez: Izabela Radziszewska