Obrony doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Niny Filpczak

Dziekan Wydziału Biotechnologii informuje, że w dniu 14 listopada 2017 r. o godz.10:15 na Wydziale Biotechnologii odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Niny Filipczak pt.: "Nowa liposomowa formulacja mitoksantronu i substancji bioaktywnych pochodzenia naturalnego oraz ocena jej skuteczności w zwalczaniu nowotworów skóry”

W dniu 14 listopada 2017 r. o godz.10:15 na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego (Kompleks Edukacyjno-Badawczy Biotechnologii) w sali wykładowej nr 1.05,  przy ul. F. Joliot–Curie 14 A  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Niny Filipczak pt.: „Nowa liposomowa formulacja mitoksantronu i substancji bioaktywnych pochodzenia naturalnego oraz ocena jej skuteczności w zwalczaniu nowotworów skóry”

Promotor:    dr hab. Jerzy Gubernator

Recenzenci:

1. prof. dr hab. Janusz Boratyński, Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN, Wrocław
  2. prof. dr hab.  Piotr Dzięgiel, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, Wrocław

Praca do wglądu znajduje się w bibliotece Wydziału Biotechnologii

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje znajdują się na stronie www.biotech.uni.wroc.pl

Dodane przez: Nina Giemza

30 Paź 2017

ostatnia modyfikacja: 30 Paź 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.