Obrony doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Artura Pędziwiatra

Rada Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na publiczną obronę rozprawy  doktorskiej mgra Artura Pędziwiatra, która odbędzie się 1 grudnia 2017 o godz. 13.00 w sali nr 220 w Instytucie Nauk Geologicznych pl. M.Borna 9 we Wrocławiu.

Tytuł pracy doktorskiej:  Analiza mobilności niklu i chromu w glebach wytworzonych ze skał ultrazasadowych południowo-zachodniej Polski

Promotor: dr hab. Jakub Kierczak

Recenzenci: prof.dr hab. Agnieszka Gałuszka  (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach), dr hab. inż. Urszula Aleksander-Kwaterczak  (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)

Praca wraz z recenzjami jest dostępna, do wglądu, w Bibliotece ING. Streszczenie oraz recenzje rozprawy zostały zamieszczone  na stronie Instytutu Nauk Geologicznych UWr.

Dodane przez: Aurelia Przyborska

17 Lis 2017

ostatnia modyfikacja: 17 Lis 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.