Strona używa plików cookies więcej

Praca dla nienauczycieli

Praca dla nienauczycieli

Aneta Staniec

Murarz

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko murarza w Dziale Utrzymania Majątku. Zgłoszenia aplikacyjne będą przyjmowane do dnia 18 lutego 2022 r.

Emilia Reizer

Specjalista

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w Instytucie Pedagogiki. Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 lutego 2022 r.

Aneta Staniec

Ślusarz

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko ślusarza w Dziale Utrzymania Majątku. Zgłoszenia aplikacyjne będą przyjmowane do dnia 28 stycznia 2022r.

Aneta Staniec

Ogrodnik w Ogrodzie Botanicznym

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko ogrodnika w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 13.02.2022 r.

Anna Hyla

hydraulik-konserwator

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs z dnia 18.01.2022 na stanowisko hydraulika-konserwatora w Dziale Utrzymania Majątku. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2022 r.

Emilia Reizer

Starszy referent

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko starszego referenta w Dziale Ochrony Mienia. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego 2022 r.

Aneta Staniec

Malarz

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko malarza w Dziale Utrzymania Majątku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 stycznia 2022 r.

Emilia Reizer

Samodzielny biolog/chemik/biotechnolog

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego biologa/chemika/biotechnologa na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 stycznia 2022 r.

Emilia Reizer

Konserwator

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko konserwatora na Wydziale Chemii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 stycznia 2022 r.

Aneta Staniec

Konserwator/elektromechanik

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko Konserwatora/Elektromechanika w Instytucie Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 stycznia 2022 r.

Anna Hyla

Kierowca w Dziale Transportu

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko kierowcy w Dziale Transportu Zgłoszenia będę przyjmowane do dnia 05 lutego 2022 r.

Anna Hyla

Starszy referent w Sekcji Rekrutacji i Rozwoju Pracowników

Uniwersytet Wrocławski ogłasza na stanowisko starszego referenta w Sekcji Rekrutacji i Rozwoju Pracowników. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 1 lutego 2022 r.

Anna Hyla

specjalista ds. spektrometrii mas

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty ds. spektrometrii mas na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2022 r.