Strona używa plików cookies więcej

Praca dla nienauczycieli

Praca dla nienauczycieli

Marta Bławat

samodzielny referent w Dziale Przygotowania Inwestycji i Remontów

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego referenta w Dziale Przygotowania Inwestycji i Remontów. Termin zgłoszeń upływa 5 października 2018 r.

Marta Bławat

Kierownik Działu Planowania i Analiz Finansowych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Działu Planowania i Analiz Finansowych. Termin zgłoszeń upływa 17 października 2018 r.

Marta Bławat

Z-ca Kanclerza ds. Planowania i Analiz Finansowych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko Z-cy Kanclerza ds. Planowania i Analiz Finansowych. Termin zgłoszeń upływa 17 października 2018 r.

Marta Bławat

kierowca w Zespole Transportu w Dziale Logistyki

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko kierowcy w Zespole Transportu w Dziale Logistyki. Termin zgłoszeń upływa 15 października 2018r.

Marta Bławat

hydraulik w Zespole Konserwacji w Dziale Spraw Studenckich – Domy Studenckie „Słowianka” i „Parawanowiec”

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko hydraulika w Zespole Konserwacji w Dziale Spraw Studenckich – Domy Studenckie „Słowianka” i „Parawanowiec”. Termin zgłoszeń upływa 27 września 2018r.

Dorota Dzięcioł

Asystent dydaktyczny poszukiwany

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby chcące pomagać studentom i doktorantom z niepełnosprawnością. Czas pracy asystenta: dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta lub doktoranta z niepełnosprawnością. Zakres obowiązków: dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta lub doktoranta niepełnosprawnego (m.in.: lektorowanie, pomoc w poruszaniu się, pomoc w dojazdach na zajęcia i z powrotem, pomoc w sporządzaniu notatek, załatwianiu spraw w […]