Strona używa plików cookies więcej

Praca dla nienauczycieli

Praca dla nienauczycieli

Marta Bławat

referent techniczny na Wydziale Chemii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko referenta technicznego na Wydziale Chemii. Termin zgłoszeń upływa 24 lipca 2018r.

Marta Bławat

młodszy bibliotekarz w Bibliotece Niderlandystycznej w Katedrze Filologii Niderlandzkiej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko młodszego bibliotekarza w Bibliotece Niderlandystycznej w Katedrze Filologii Niderlandzkiej. Termin zgłoszeń upływa 1 września 2018r.

Marta Bławat

stolarz w Dziale Infrastruktury Technicznej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko stolarza w Dziale Infrastruktury Technicznej. Termin zgłoszeń upływa 20 lipca 2018r.

Marta Bławat

referent ds. obsługi projektów badawczych oraz prowadzenia spraw związanych z kształceniem kadr w Dziale Badań Naukowych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko referenta ds. obsługi projektów badawczych oraz prowadzenia spraw związanych z kształceniem kadr w Dziale Badań Naukowych. Termin zgłoszeń upływa 20 lipca 2018r.

Marta Bławat

samodzielny fizyk w Zakładzie Spektroskopii Elektronowej Instytutu Fizyki Doświadczalnej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego fizyka w Zakładzie Spektroskopii Elektronowej Instytutu Fizyki Doświadczalnej. Termin składania zgłoszeń upływa 15 września 2018 roku.

Dorota Dzięcioł

Asystent dydaktyczny poszukiwany

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby chcące pomagać studentom i doktorantom z niepełnosprawnością. Czas pracy asystenta: dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta lub doktoranta z niepełnosprawnością. Zakres obowiązków: dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta lub doktoranta niepełnosprawnego (m.in.: lektorowanie, pomoc w poruszaniu się, pomoc w dojazdach na zajęcia i z powrotem, pomoc w sporządzaniu notatek, załatwianiu spraw w […]