Strona używa plików cookies więcej

Stanowiska badawcze

Stanowiska badawcze

Agnieszka Wikło

Adiunkt typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 lipca 2022 r.

Anna Hyla

Post-doc w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej w ramach projektu badawczego „Prawniczy autorytet epistemiczny w Polsce. Dynamika i rozwój w latach 1986-2020” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko post-doc w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc 2) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc 2) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Naukowej – Aktywność Słońca i gwiazd” na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Naukowej – Aktywność Słońca i gwiazd” na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 czerwca 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 maja 2022 r.