Strona używa plików cookies więcej

Stanowiska badawczo-dydaktyczne

Stanowiska badawczo-dydaktyczne

Katarzyna Bubula

Adiunkt w Zakładzie Publicznego Prawa Gospodarczego w Instytucie Nauk Administracyjnych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Publicznego Prawa Gospodarczego w Instytucie Nauk Administracyjnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

adiunkt lub asystent lub wykładowca lub starszy wykładowca w Instytucie Informatyki

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na dwa stanowiska adiunkta lub asystenta lub wykładowcy lub starszego wykładowcy w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

Asystent w Zakładzie Filologii Greckiej w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko Asystenta w Zakładzie Filologii Greckiej w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 czerwca 2022 r.

Emilia Reizer

Lektor języka hiszpańskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko lektora języka hiszpańskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 lipca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Asystent w Pracowni Białek Jądrowych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Pracowni Białek Jądrowych na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Naukowej – Aktywność Słońca i gwiazd” na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Asystent w Zakładzie Języka Niemieckiego w Instytucie Filologii Germańskiej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Języka Niemieckiego w Instytucie Filologii Germańskiej na Wydziale Filologicznym. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 29 maja 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych i Integracji Europejskiej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych i Integracji Europejskiej w Instytucie Studiów Międzynarodowych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 28 maja 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 maja 2022 r.

Katarzyna Bubula

profesor uczelni lub adiunkt w Katedrze Logiki i Metodologii Nauk na Wydziale Nauk Społecznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko profesora uczelni lub adiunkta w Katedrze Logiki i Metodologii Nauk na Wydziale Nauk Społecznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 26 maja 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc) w Centrum Badań nad Światem Antycznym

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Centrum Badań nad Światem Antycznym na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 maja 2022 r.