Praca dla nienauczycieli

referent w Dziale Badań Naukowych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko referenta w Dziale Badań Naukowych.
Termin zgłoszeń upływa 1 września 2019r.

Główne obowiązki:

• prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem środków finansowych na badania naukowe oraz obsługa spraw z zakresu kształcenia kadr i promocji badań naukowych

Wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
  • udokumentowane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej (preferowane w jednostce sektora finansów publicznych)
  • doświadczenie w zakresie obsługi projektów badawczych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • obsługa komputera w zakresie MS Office
  • umiejętność pracy w zespole oraz terminowego wykonywania zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego do dnia 1 września 2019r. na adres:

praca@uwr.edu.pl

Prosimy o zamieszczenie adnotacji: „referent w Dziale Badań Naukowych”.
Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski Plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2018r. poz. 1000)”.

Dodane przez: Jakub Kulpa

30 Lip 2019