Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie – zapisy

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego do skorzystania z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie w czasie pandemii COVID-19.

Szczepienia są bezpłatne i będą wykonywane w obiektach Uniwersytetu Wrocławskiego przez EMC Instytut Medyczny SA we Wrocławiu według ustalonego harmonogramu, który zostanie podany w późniejszym terminie.

Zainteresowani szczepieniem proszeni są o rejestrację w terminie do 15 września 2020 r., za pośrednictwem Formularza rejestracyjnego

Uwaga!

Formularz dostępny jest wyłącznie po zalogowaniu się do Office365. Instrukcja logowania do Office365 znajduje się pod linkiem:

Instrukcja logowania do Office365

W przypadku problemów z logowaniem należy kontaktować się z Działem Usług Informatycznych: pomoc@uwr.edu.pl

Wszelkich informacji w sprawie szczepień udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej tel. 71 375 24 89.

Dodane przez: Mateusz Haglauer

3 Wrz 2020