Strona używa plików cookies więcej

Bardzo dbamy o to, by informacje o naszej uczelni dotarły do Was na długo przed tym, zanim podejmiecie decyzję o tym, co i gdzie chcecie studiować.

Wiemy, jak bardzo zależy Wam na konkretnym przekazie, i nie czekamy z założonymi rękoma, aż do nas traficie. Dlatego regularnie bierzemy udział w targach edukacyjnych na terenie całego kraju, organizujemy dni otwarte, podczas których możecie poznać nas bliżej, a także zapraszamy was na wykłady, warsztaty i pokazy edukacyjne, by na konkretnych przykładach pokazać Wam, jak na co dzień funkcjonujemy.

Odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania znajdziecie na stronie rekrutacyjnej

Jeżeli coś wydaje się Wam niejasne, nie wiecie, gdzie się udać, by załatwić daną formalność, albo potrzebujecie wsparcia w jakiejkolwiek innej sprawie, skontaktujcie się z Działem Nauczania, mieszczącym się przy pl. Uniwersyteckim 1. Telefony +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55, e-mail: dzialnauczania@uni.wroc.pl

Także za pośrednictwem sieci przejdziecie cały proces rekrutacyjny. Wystarczy, że zarejestrujecie się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. W jego ramach będziecie otrzymywać od nas wszystkie niezbędne informacje o kolejnych etapach naboru oraz o tym, co z pewnością najbardziej Was interesuje – czyli o wynikach rekrutacji.