Strona używa plików cookies więcej

Ludzie / Studenci / Wydarzenia

Rekrutacja start!

15 maja rozpoczynamy rekrutację na studia. W ofercie mamy ponad 90 kierunków studiów I stopnia (licencjackich), w tym 7 w języku angielskim, 3 kierunki inżynierskie, 4 kierunki jednolite magisterskie, ponad 100 kierunków studiów II stopnia magisterskich, w tym 20 w języku angielskim, blisko 60 rodzajów studiów podyplomowych. W ramach kierunków oferujemy ponad 240 specjalności i specjalizacji. Uniwersytet Wrocławski w swojej ofercie posiada studia przyrodnicze, ścisłe i techniczne, prawne i społeczne, humanistyczne, filologiczne.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zasad rekrutacji, harmonogram, dokumenty, limity miejsc, opłaty za studia niestacjonarne, najważniejsze kontakty znajdują się na stronie www.rekrutacja.uni.wroc.pl.

Rejestracja przebiega poprzez Internetowy System Rejestracji Kandydatów www.irka.uni.wroc.pl. O przyjęciu na studia nie decyduje kolejność zapisów, ale lepiej zapisać się wcześniej. Do rejestracji nie są potrzebne wyniki maturalne, gdyż pobieramy je z Krajowego Rejestru Matur. W postępowaniu rekrutacyjnym na stacjonarne studia I stopnia oraz jednolite magisterskie, w przypadku kandydatów z tzw. nową maturą (zdawaną w latach 2002, 2005–2018), brane są pod uwagę wyniki egzaminów maturalnych z określonych przedmiotów.

Kandydatom polecamy także Vademecum Kandydata, w którym znajdą rekrutację krok po kroku, informacje dotyczące pomocy materialnej, domów studenckich, wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, najważniejsze kontakty, pytania i odpowiedzi, słowniczek pojęć.

Cały proces rekrutacji potrwa do 30 września, ale rejestracja  w systemie irka.uni.wroc.pl kończy się w różnych terminach w zależności od formy studiów.

Rejestracja do I tury rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie trwa od 15 maja do 7 lipca 2019. Szczegóły znajdują się w zakładce HARMONOGRAM na stronie danego kierunku na stronie rekrutacyjnej.

W tym roku Uniwersytet Wrocławski uruchamia także nowe kierunki studiów:

ZARZĄDZANIE MIGRACJAMI (studia stacjonarne I stopnia)

KOREANISTYKA (studia stacjonarne I stopnia)

SINOLOGIA (studia stacjonarne I stopnia)

CRIMINAL JUSTICE (studia stacjonarne I stopnia w języku angielskim)

DATA SCIENCE (studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim)

GLOBAL COMMUNICATION (studia II stopnia stacjonarne w języku angielskim)

MEDICAL BIOTECHNOLOGY (studia II stopnia stacjonarne w języku angielskim)

PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA (studia stacjonarne i zaoczne jednolite magisterskie oraz studia stacjonarne II stopnia)

PEDAGOGIKA SPECJALNA (studia jednolite magisterskie stacjonarne i zaoczne)

SOCJOLOGIA EKONOMICZNA (studia II stopnia stacjonarne)

TURYSTYKA (studia II stopnia stacjonarne)

Uwaga! Co prawda zlikwidowany został kierunek UKRAINISTYKA Z ANGLISTYKĄ, lecz na kierunku FILOLOGIA UKRAIŃSKA dostępna jest specjalność FILOLOGIA UKRAIŃSKA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM.

Informacje dotyczące zasad rekrutacji na studia w języku polskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim  DZIAŁ NAUCZANIA pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 238) 50-137 Wrocław poniedziałek–piątek 10.00–15.00  tel. +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55 rekrutacja@uwr.edu.pl

Informacje o ofercie studiów w języku angielskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim  BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE) pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 36) 50-137 Wrocław poniedziałek–piątek 10.00–15.00 (środa nieczynne) tel. +48 71 375 28 77 international@uwr.edu.pl.

Zapraszamy!

Dodane przez: Agata Sałamaj

14 maja 2019

ostatnia modyfikacja: 9 Lip 2019