Strona używa plików cookies więcej

Kandydaci / Studenci / Wydarzenia

Rekrutacja wystartowała!

Dziś 1 czerwca, a to znaczy, że rekrutacja na studia na rok akademicki 2022/2023 wystartowała, a Internetowy System Rejestracji Kandydatów (www.irka.uni.wroc.pl) uważamy oficjalnie za otwarty!

Odwiedźcie nasz serwis rekrutacyjny www.rekrutacja.uni.wroc.pl i wybierzcie swoje wymarzone kierunki studiów! Mamy dla Was blisko 13 tysięcy miejsc na kierunkach licencjackich, magisterskich i jednolitych w obu formach: stacjonarnej i niestacjonarnej! 150 kierunków i około 300 specjalności. Wśród kierunków znajdziecie studia przyrodnicze, humanistyczne, prawne i społeczne, ścisłe i techniczne oraz filologie Psychologia, dziennikarstwo, chemia i toksykologia sądowa, biotechnologia, informatyka, komunikacja wizerunkowa, studia romanistyczne, prawo, kryminologia… to u nas! Wśród nowości zielona chemia na studiach stacjonarnych I stopnia.Dla kandydatów i kandydatek na studia I stopnia i jednolite magisterskie w formie stacjonarnej system IRK zostanie zamknięty 7 lipca. Na studia II stopnia stacjonarne i na wszystkie kierunki niestacjonarne, rekrutacja potrwa dłużej, nawet do września. 14 lipca osoby rekrutujące się na studia licencjackie i jednolite stacjonarne dowiedzą się, czy dostały się na studia. Kandydaci zakwalifikowani dokumenty składać będą w dniach 15,18,19,20 lipca.

Więcej informacji:

Harmonogramy
Nowe kierunki
Limity miejsc
Ranking ubiegłorocznej rekrutacji
Vademecum Kandydata

Jeśli macie pytania, skontaktujcie się z naszym Działem Nauczania rekrutacja@uwr.edu.pl albo w wiadomości prywatnej na fb uniwroc i instagramie uniwersytet_wroclawski. Dziś na naszym instastories trwa sesja Q&A o rekrutacji! Zachęcamy do zadawania pytań!

Dodane przez: Agata Mitek

1 cze 2022

ostatnia modyfikacja: 6 cze 2022