Wydarzenia / 7 Czerwiec

Ring medialny. Sekielscy o Tylko nie mów nikomu

Studia Podyplomowe Dziennikarstwa i Public Relations oraz Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają na kolejną edycję „Ringu medialnego”. Gośćmi debaty będą Tomasz i Marek Sekielscy, twórcy głośnego dokumentu „Tylko nie mów nikomu”.

„Tylko nie mów nikomu” – dokument, owoc dziennikarskiego śledztwa, efekt materialnego wsparcia tych, którzy chcieli, by powstał. Dowód na siłę czy kryzys dziennikarstwa, zdrowie czy chorobę systemu medialnego, wiarygodność czy kompromitację klasycznego dziennikarstwa. Czym miał być, czym się stał, co dla mediów, dla ludzi mediów, dla odbiorców mediów znaczy teraz, 27 dni po premierze.

Zapraszamy do dyskusji, do wsłuchania się w komentarze i głosy kluczowych w tej debacie postaci. Interesuje nas, organizatorów cyklu „Ring medialny”, namysł nad działaniem mediów, nad fenomenem wpływu dziennikarzy na opinię publiczną, nad władzą, która jest w ich rękach albo jest zupełnie gdzie indziej, bo po „Tylko nie mów nikomu” nic nie będzie w polskich mediach takie samo.

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego zgłoszenia mailowego na adres organizatorów: spdipr@uwr.edu.pl

„Ring medialny. Sekielscy – 27 dni po” rozpocznie się 7 czerwca o godz. 12.00 (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, F. Joliot-Curie 15, Sala Wielka Zachodnia). Debatę poprowadzi Igor Borkowski.

Dodane przez: Michał Raińczuk

28 maja 2019