Strona używa plików cookies więcej

Na UWr wiemy dobrze, jak to jest być rodzicem. Bycie mamą lub tatą przynosi wiele radości, otwiera zupełnie nowe drogi, pozwala w samym sobie odkryć niespodzianki. Nie chodzi nam tylko o niesamowite pokłady cierpliwości i wyrozumiałości, ale też fakt, że te nowe zestawy Lego są naprawdę świetne!

Bycie rodzicem to wyzwania i trudności. W połączeniu z pracą zawodową – bywa mocno pod górkę, o czym podczas pracy i nauki zdalnej dowiadujemy się… aż za dobrze.

UWr chce wesprzeć rodziców. Nasza społeczność jest ogromna – wszystkich jest prawie 30 tysięcy osób, wśród nich wiele matek i ojców. Stanowią ważną część wspólnoty UWr, a rodzicielstwo stanowi ważną część ich życia. Wiemy, że także w pracy i podczas studiów wciąż jesteście rodzicami. Chcemy pomóc łączyć Wam te role i wierzymy, że wszyscy na tym zyskamy!


Jakiś czas temu prosiliśmy Was o wzięcie udziału w badaniu „Monitoring warunków pracy, bezpieczeństwa i równego traktowania na UWr”. Dowiedzieliśmy się, że macie problem z dotarciem do informacji, z jakich udogodnień możecie skorzystać jako rodzice. Zebraliśmy je w jednym miejscu.