Strona używa plików cookies więcej

Badania / Ludzie

Ruszyła ankieta dla studentów!

Studenci II roku studiów licencjackich i III roku studiów jednolitych magisterskich!

W trosce o jakość kształcenia studentów na Uniwersytecie Wrocławskim  wdrażana jest od roku akademickiego 2018/2019 platforma badawcza, która będzie stanowić wsparcie w doskonaleniu jakości kształcenia na Naszej Uczelni.

Zwracam się do Was z prośbą o podzielenie się swoimi opiniami na temat stopnia realizacji oferty naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Wrocławskiego, przydatności zdobytych umiejętności w życiu, satysfakcji z organizacji toku studiów, oferowanej pomocy materialnej, i możliwości rozwoju zarówno osobistego jak i planów zawodowych.

Wyrażam głęboką nadzieję, na Wasz szeroki udział w podzieleniu się opiniami na temat naszego Uniwersytetu, które wesprą doskonalenie kształcenia na Naszej Alma Mater.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku
Prof. dr hab. Adam Jezierski
Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego

(Ankieta znajduje się na uniwersyteckich skrzynkach mailowych studentów II roku studiów licencjackich i III roku studiów jednolitych magisterskich, wypełniać je będzie można od 25 marca do 7 kwietnia 2019 r. Na osoby, które wypełnią ankietę czeka także konkurs. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.uni.wroc.pl/konkurs).

Dodane przez: Agata Sałamaj

25 Mar 2019

ostatnia modyfikacja: 11 Kwi 2019