Ruszyła rekrutacja zimowa 2021/2022!

Na stronie www.rekrutacja.uni.wroc.pl dostępne już są harmonogramy rekrutacji zimowej! W ofercie mamy m.in. kilka kierunków II stopnia i studia podyplomowe. Jakie trzeba spełnić wymagania, żeby aplikować na dany kierunek? I gdzie należy się zarejestrować, żeby wziąć udział w rekrutacji? Wszystkiego dowiecie się wchodząc w powyższy link.

W tegorocznej zimowej rekrutacji otwarte są następujące kierunki studiów:

Gdzie dokładnie znaleźć harmonogram rekrutacji?
Wejdź na www.rekrutacja.uni.wroc.pl

Wybierz jakim jesteś kandydatem: czy jesteś obywatelem Polski i chcesz studiować po polsku, czy posiadasz polskie obywatelstwo i chcesz studiować po angielsku, czy nie posiadasz polskiego obywatelstwa ale chcesz studiować po polsku, czy może nie posiadasz polskiego obywatelstwa i chcesz studiować po angielsku?

Wybierz kierunek, który Cię interesuje (to jest bardzo ważne, ponieważ harmonogramy rekrutacji są podpięte pod kierunki! Nie ma jednego harmonogramu wspólnego dla wszystkich kierunków)

Jak już będziesz na swoim kierunku, wybierz zakładkę „harmonogram” i voila!

UWAGA! WAŻNE!

Zauważyliśmy, że często mylicie Internetowy System Rejestracji Kandydatów www.irka.uni.wroc.pl ze stroną główną www.uni.wroc.pl. Jeśli chcecie zarejestrować się na studia, konto należy założyć w systemie IRK, a nie na stronie głównej Uniwersytetu. Na stronie głównej założycie sobie konto wtedy, gdy będziecie już studentem/studentką uniwroc! (Czego zresztą bardzo Wam życzymy).

Dodane przez: Maria Kozan

7 sty 2022