Praca dla nienauczycieli

Samodzielny referent w Dziekanacie Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego referenta w Dziekanacie Wydziału Nauk Społecznych.
Termin zgłoszeń upływa 20 października 2019r.

Główne obowiązki:

• wykonywanie czynności związanych z tokiem studiów i obsługą studenta i doktoranta
  • przygotowywanie kart okresowych osiągnięć studenta i protokołów egzaminacyjnych
  • rozliczanie semestrów
  • weryfikowanie wpłat za usługi edukacyjne
  • opracowywanie wniosków i podań studenckich
  • przygotowywanie umów zawieranych ze studentami
  • rejestrowanie prac dyplomowych
  • wydawanie zaświadczeń
  • przygotowywanie dyplomów
  • wprowadzanie danych do systemu USOS oraz systemów informatycznych powiązanych z tokiem studiów

Wymagania konieczne:

• wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi komputera w tym znajomość pakietów biurowych MS Office
  • umiejętności organizacyjne oraz poczucie odpowiedzialności
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego do 20 października 2019 roku na adres: praca@uwr.edu.pl

Prosimy o zamieszczenie adnotacji: „samodzielny referent w Dziekanacie WNS”.

Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski, plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018r. poz. 1000)”.

Dodane przez: Emilia Reizer

20 Sie 2019