Doktoranci / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Sesje fotograficzne dla pracowników i doktorantów

Biuro ds. Promocji organizuje sesje fotograficzne dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego. Zdjęcia posłużą Państwu do zamieszczenia w avatarach skrzynek pocztowych czy na stronie internetowej Państwa jednostki. We wszystkich podanych w harmonogramie terminach można wykonać również fotografie grupowe (do 5 osób), dla większych grup przewidzieliśmy dodatkowe terminy (10.03, 13.03).

Sesje będą realizowane w gmachu głównym (Sala Kominkowa lub Sala Klubu). Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić swoje zainteresowanie, używając formularza zapisów.

Skorzystanie z usługi jest bezpłatne dla pracowników i doktorantów UWr. Wszelkie pytania organizacyjne należy kierować przez formularz zapisów. Serdecznie zapraszamy.

Dodane przez: Wiktor Pietrzak

30 Sty 2020