Spotkaj się z Analitykami McKinsey & Company

Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza studentów do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu udostępnionym przez Analityków McKinsey & Company, które odbędzie się 8 grudnia 2021 r. przy ul. Koszarowej 3, bud. 21 (Instytut Studiów Międzynarodowych) w sali 237.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich studentów zainteresowanych branżą badawczo-analityczną oraz doradztwem w zakresie zarządzania.

Organizatorzy: „Zapoznamy Cię z naszymi metodami pracy w oparciu o studium przypadku, które jest reprezentatywne dla naszej codziennej pracy. Szkoleni przez naszych analityków, będziecie pracować w zespołach, aby przeanalizować przypadek biznesowy, opracować hipotezy do działania i przygotować rekomendacje. Przez cały dzień będziesz miał okazję poznać możliwości zawodowe dla studentów i absolwentów kierunków humanistycznych oraz porozmawiać z nami.”

Zapraszamy!

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz