Praca dla nienauczycieli

Starszy portier w Domach Studenckich UWr

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko starszego portiera w Domach Studenckich UWr.
Termin zgłoszeń upływa 10 października 2019 roku.

Główne obowiązki:

• sprawowanie dozoru nad budynkiem
  • pilnowanie mienia i porządku w domu studenckim, w tym obchody budynku
  • monitorowanie i obsługa systemów pożarowych, telewizji dozorowej oraz urządzeń dźwigowych
  • wydawanie i odbieranie kluczy od mieszkańców i gości

Wymagania konieczne:

• wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność, możliwość pracy zmianowej i nocnej, również w niedziele i święta

Wymagania pożądane:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pracowitość i uczciwość
  • odpowiedzialność i rzetelność

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego do dnia 10 października 2019r. na adres:

praca@uwr.edu.pl

Prosimy o zamieszczenie adnotacji: „starszy portier w Domach Studenckich”.
Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Wrocławski, plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018r. poz. 1000)”.

Dodane przez: Jakub Kulpa

11 Wrz 2019