Strona używa plików cookies więcej

Okazją do poznania rzeczywistości rynku pracy są spotkania z pracodawcami, które cyklicznie organizuje Biuro Karier.

Na takich spotkaniach student może zapytać o specyfikę pracy w firmie, poznać przebieg rekrutacji, a co najważniejsze bezpośrednio wręczyć przedstawicielowi pracodawcy swoją aplikację. Dodatkową możliwością poznania przyszłego pracodawcy są wizyty studyjne. Studenci, którzy odwiedzają zakład pracy lub instytucję mogą zobaczyć „od kuchni” codzienność zawodową jej pracowników, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Codziennie na stronie Biura publikowane są nowe oferty praktyk, staży i pracy. Znajdziesz je na www.biurokarier.uwr.edu.pl.

Niesłabnącym powodzeniem cieszą się programy: 4 kroki do kariery i mentoring dla studentów. Z obu co roku korzysta grupa studentów, zmotywowanych do działania i kształtowania swoich kompetencji, niezbędnych w ubieganiu się o pracę.

Pracownicy Biura Karier pomagają również opracować indywidualną ścieżkę kariery i Indywidualny Plan Działania (IPD). Doradzają, jakie wybrać studia II stopnia i jak określić swoje szanse na rynku pracy.

Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego mieści się przy ul. Kuźniczej 49 A (tel. + 48 71 375 21 31, + 48 71 375 21 3 e-mail: biurokarier@uwr.edu.pl).

 
S
Spotkania z pracodawcami
 
W
Wizyty studyjne u pracodawców
 
I
Indywidualne konsultacje z doradcą kariery
 
P
Program 4 kroki do kariery
 
M
Mentoring dla studentów