Strona używa plików cookies więcej

Indywidualne konsultacje z doradcą kariery

Oferta Biura Karier w ramach indywidualnych konsultacji:

Tworzenie dokumentów aplikacyjnych
Pod okiem doradcy kariery stworzysz swoje pierwsze profesjonalne dokumenty aplikacyjne.

Badanie profilu kompetencji zawodowych
Skorzystaj z możliwości i przebadaj się projekcyjną metodą psychologiczną Martina Achtnicha. Po badaniu otrzymasz profesjonalną ekspertyzę, w której szczegółowo opisany będzie twój profil zawodowy, miejsca pracy i przykładowe aktywności.Odkryj swoje kompetencje i wybierz dla siebie najlepszą opcję!

Tworzenie indywidualnej ścieżki kariery
Nie wiesz jak zaplanować swoją ścieżkę zawodową lub edukacyjną? Jakie wybrać studia II stopnia, a może studia podyplomowe? Jak określić swój potencjał, możliwości i szanse w odniesieniu do wymagań współczesnego rynku pracy – spotkaj się z doradcą kariery i wspólnie stwórzcie twój Indywidualny Plan Działania (IPD).

Znajdujesz się na rozdrożu i nie masz pomysłu, co do swojej dalszej ścieżki zawodowej? Być może Twój bagaż doświadczeń zamiast pomagać, zaczyna Ci ciążyć? Spotkaj się z doradcą kariery, który pomoże Ci wejść na właściwą drogę.

Trening rozmowy kwalifikacyjnej
Czeka Cię pierwsze spotkanie z pracodawcą? Nie pozwól, aby stres wyprowadził Cię z równowagi.Podejdź do tego ze spokojem. Przyjdź na trening rozmowy kwalifikacyjnej i bądź w dobrej formie!

Pogotowie rekrutacyjne
Wysłałeś swoje CV do wielu firm i nadal nie otrzymałeś zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną? Masz wątpliwości czy Twoje CV jest poprawnie sformułowane?Prześlij je do Biura Karier, a jego pracownicy podpowiedzą Ci, co poprawić, aby twoje CV zainteresowało pracodawcę.Receptę z uwagami/sugestiami odeślą w ciągu 48 godzin – w zależności od liczby pacjentów.