Strona używa plików cookies więcej

AKTUALNOŚCI

  • DŻAMP 2018
    Uniwersytet Wrocławski – Zespół ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością zaprasza do udziału w obozie szkoleniowo-integracyjnym dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.
    Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne”
  • PROGRAM PFRON „ABSOLWENT”

Program ma na celu zwiększenie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami posiadających wyższe wykształcenie bądź będących studentami ostatniego roku.
Udział w projektach jest bezpłatny.

Rekrutację do projektów w ramach programu ABSOLWENT prowadzą m.in. :

„Niepełnosprawni na etacie”
więcej informacji na stronie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych

„Absolwent w Pracy”
więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Twoje Nowe Możliwości

  • I KRAJOWA KONFERENCJA ORGANIZACJI STUDENTÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
    W dniach 5 – 7 października 2018 roki odbędzie się Konferencja organizowana przez Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW. Celem Konferencji będzie wypracowanie wspólnego stanowiska w wielu kluczowych sprawach dla środowiska akademickiego studentów z niepełnosprawnością między innymi „Aktywny Samorząd – Moduł II”, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, nowelizacja ustawy Ustawa Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce, profesjonalizacja działań organizacji studenckich oraz aktywizacja sportowa i kulturalna studentów z niepełnosprawnością.Więcej informacji na stronie Zrzeszenia Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Zespołem ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością: niepelnosprawni@uwr.edu.pl do dnia 22 czerwca br.