Obóz sportowo-naukowy „Dżamp 2019”

Drodzy Studenci!

Zespół ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością UWr zaprasza do udziału w obozie sportowo-naukowym dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.

Organizator obozu
Stowarzyszenie Na Rzecz Równego Dostępu do Kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”

21 – 30 sierpnia 2019

Beskid Śląski – Lipowa

Nabór
Krok 1: złożenie wniosku w wersji papierowej do 12 lipca 2019 roku w biurze Zespołu ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością: ul. Kuźnicza 49/55, pokój 18, 50-138 Wrocław od godziny 9:00 do godziny 14:00

Krok 2: po weryfikacji wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji Prorektora ds. studenckich należy aplikować zgodnie z wytycznymi organizatora.
Adres biura naboru: ul. Grabiszyńska 163, lok. 210-215, 53-493 Wrocław

Program

• szkolenia rozwijające zdolności z zakresu wystąpień publicznych, negocjacji i mediacji, walki ze stresem i asertywności, zachowania przedsiębiorczego i motywacji oraz rozwoju kariery.
  • wycieczki do Lwowa lub Budapesztu
  • codzienne zajęcia rekreacyjne i integracyjne

Dodatkowo
Wyjazd w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Na terenie hotelu znajduje się basen, sauna, jacuzzi, boisko wielofunkcyjne. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz dowóz na miejsce dostosowanymi autokarami.

Liczba miejsc ograniczona.