Pomagamy!

Studenci mikrobiologii pomagają zwierzętom w schronisku

Studenci i studentki pierwszego roku stacjonarnych studiów mikrobiologii na naszym Uniwersytecie pomyśleli o potrzebujących czworonogach ze schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu. Potrzeb schroniska jest wiele. Szczególnie, że przed nami zima. Potrzebna jest karma, potrzebne są koce, obroże, smycze, środki czystości, zabawki. Nie każdy z nas może adoptować zwierzaka (chociaż bardzo do tego namawiamy), ale zawsze możemy dorzucić kilka złotych – w ten sposób również pomożemy!

-Razem z moimi rówieśnikami z kierunku mikrobiologia (I rok studiów stacjonarnych) postanowiłam, iż w związku ze zbliżającą się zimą, spróbujemy pomóc wrocławskiemu schronisku i jego podopiecznym w zakupie niezbędnych produktów, takich jak karma czy koce. Z tej właśnie inicjatywy powstała moja zbiórka, która widnieje na serwisie zrzutka.pl. Pod koniec listopada pragniemy kupić wszelkie niezbędne produkty z zebranych pieniędzy i zawieźć je do schroniska – pisze Kinga Lal, starościna I roku mikrobiologii.

Link do zrzutki

Fot. z fb Schroniska we Wrocławiu.

Dodane przez: Agata Sałamaj

16 Lis 2020