Studenci / Wydarzenia

Studentka UWr w strukturach krajowych NZS

W trakcie Krajowego Zjazdu Delegatów Niezależnego Zrzeszenia Studentów Komisja Krajowa NZS wybrała nowe władze. Wiceprzewodniczącą ds. Projektów w nowym Zarządzie Krajowym została studentka Uniwersytetu Wrocławskiego Aleksandra Bodzioch. Ola jest studentką prawa i wcześniej pełniła funkcję koordynatorki krajowej projektu Studencki Nobel.

Na zdjęciach delegacja NZS UWr na Krajowym Zjeździe Delegatów w składzie: Kamila Walkowiak (Przewodnicząca), Jessica Toman (Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji), Jakub Mikos (Były dyrektor ds. Finansowania Projektów) i Ola Bodzioch.

Pełen skład nowego Zarządu Krajowego: Alicja Książek – Przewodnicząca ZK Michał Kucharski – Sekretarz Generalny Agnieszka Pasek – Wiceprzewodnicząca ZK ds. finansowych Justyna Kołodziej – Wiceprzewodnicząca ZK ds. Rozwoju i HR Ola Bodzioch – Wiceprzewodnicząca ZK ds. Projektów Karolina Grzesiak – Wiceprzewodnicząca ZK ds. Studenckich Natalia Marciniak – Wiceprzewodnicząca ZK ds. Wizerunku i Promocji.

Serdecznie gratulujemy!

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz