Studentka UWr z Wrocławską Magnolią

Praca magisterska Moniki Wiśniewskiej otrzymała III miejsce w konkursie Wrocławska Magnolia organizowanym przez Prezydenta Wrocławia.

Konkurs Wrocławska Magnolia ma na celu nagrodzenie najlepszych prac magisterskich poświęconych zagadnieniom poprawy jakości życia wrocławian.

Monika Wiśniewska, absolwentka gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Wrocławskim, otrzymała III miejsce za pracę „Problematyka zagospodarowania terenów zieleni przyszpitalnej we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym”.

W tegorocznej edycji wyróżniono dziewięcioro laureatów. I miejsce zdobyła Agnieszka Rogala z Politechniki Wrocławskiej za pracę „Koncepcja zarządzania wodami opadowymi”, a II miejsce Anna Andrzejewska z Akademii Sztuk Pięknych za pracę „Czynna rekreacja w ogrodzie – projekt zestawu do przyrządzania i celebrowania posiłków na działce”.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej o konkursie dowiesz się na stronie organizatora.

Dodane przez: Aleksandra Draus

23 Cze 2020