Doktoranci / Ludzie / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia / 14 Maj

Studium Generale – wykład Anny i Tomasza Błasiaków

Studium Generale im. Profesora Jana Mozrzymasa zaprasza na wykład dr hab. Anny Błasiak oraz dra hab. Tomasza Błasiaka „Neurobiologiczna rozważania o pobudkach naszych działań”. Uczestnicy spotkania dowiedzą się co nas motywuje do działania, w jakim stopniu świadomie decydujemy, co i jak robimy oraz czy pobudki działań ludzi i zwierząt są rożne.

Zapraszamy we wtorek, 14 maja 2019 r. na godz. 17:15 do sali im. Czekanowskiego (Katedra Biologii Człowieka, ul. Kuźnicza 35).

Wstęp wolny.

* * *

Anna Błasiak, doktor habilitowana nauk biologicznych, specjalistka w zakresie zoologii, neurobiologii; pracownik naukowy Zakładu Neurofizjologii i Chronobiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Tomasz Błasiak, doktor habilitowany nauk biologicznych, specjalista w zakresie neurobiologii; pracownik naukowy Zakładu Neurofizjologii i Chronobiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie