Ludzie / Pracownicy / Wydarzenia / 16 Maj

Studium Generale – wykład prof. Stanisława Staśki

Studium Generale im. Profesora Jana Mozrzymasa zaprasza na wykład, który odbędzie się we wtorek, 16 maja 2017 r. o godz. 17.15 w sali im. J. Czekanowskiego Katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Kuźnicza 35).

Wykład wygłosi prof. dr hab. Stanisław Staśko
Temat: Woda, czy jej zabraknie?
Wprowadzenie do dyskusji: Henryk Marszałek, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, dziekan Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska

Informacje o Studium dostępne są na stronie www.studiumgenerale.uni.wroc.pl

Wstęp wolny.

* * *