Doktoranci / Ludzie / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia / 15 Październik

Studium Generale – wykład Profesora Jana Biliszczuka

Studium Generale im. Profesora Jana Mozrzymasa zaprasza na wykład prof. dra hab. Jana Biliszczuka pt. „Bezpieczeństwo w budowlach mostowych”. Profesor opowie o historycznych i współczesnych katastrofach budowlanych, przyczynach ich powstawania oraz o bezpieczeństwie i projektowaniu konstrukcji budowlanych.

Zapraszamy we wtorek, 15 października 2019 r. na godz. 17.15 do sali im. Czekanowskiego (Katedra Biologii Człowieka, ul. Kuźnicza 35).

Wstęp wolny.

* * *

Jan Biliszczuk, profesor nauk technicznych, specjalista z zakresu budowy mostów; pracownik Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej; główny projektant najwyższego i najdłuższego w Polsce mostu podwieszanego – Mostu Rędzińskiego we Wrocławiu.

Dodane przez: Monika Śliwa

10 Paź 2019