Strona używa plików cookies więcej

Nauka / Wydarzenia

Szkolenia Biura Obsługi Projektów

Biuro Obsługi Projektów oraz prorektorka ds. projektów i relacji międzynarodowych dr hab. Patrycja Matusz, prof. UWr zapraszają pracowników naukowych oraz doktorantów do wzięcia udziału w serii szkoleń dotyczących aplikowania w konkursach krajowych i zagranicznych.

W roku akademickim 2021/2022 Biuro Obsługi Projektów – we współpracy z doświadczonymi badaczkami i badaczami z Uniwersytetu Wrocławskiego oraz z zagranicy – przygotowuje serię szkoleń dotyczących aplikowania w konkursach krajowych i zagranicznych. Jednocześnie twórcy projektu zapraszają do dyskusji i dzielenia się doświadczeniami dotyczącymi rozwoju kariery akademickiej. BOP proponuje warsztaty dotyczące publikowania w czasopismach i wydawnictwach obiegu międzynarodowego, uczestniczenia w mobilności akademickiej czy pracy w międzynarodowych zespołach badawczych.

Szczegóły szkoleń i warsztatów zostaną przedstawione na początku każdego miesiąca. pomysłodawcy chcą, by spotkania stały się szansą do wymiany doświadczeń, uczenia się i poznawania nowych możliwości uczestniczenia w grantach. Niech to będzie Laboratorium Wiedzy o Projektach!

Zapraszamy na szkoleń i do dzielenia się doświadczeniami. Jeśli ktoś z Państwa – pracowników naukowych i doktorantów UWr –  ma pomysł na szkolenie, jest zainteresowany konkretnym konkursem, prosimy o kontakt na adres mailowy: prorektor.projekty@uwr.edu.pl

Dodane przez: Agata Kreska

15 wrz 2021

ostatnia modyfikacja: 31 mar 2022