Badania / Doktoranci / Ludzie / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Szkolenie animatorów edukacji ekologicznej w zakresie jakości powietrza. Projekt LIFE MAPPINGAIR/PL

Do 31 grudnia 2019 roku można zapisać się na szkolenie animatorów edukacji ekologicznej w zakresie jakości powietrza.

Na szkolenie zapraszamy osoby pragnące rozwijać swoje kwalifikacje w zakresie edukacji ekologicznej: nauczycieli, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli mediów, pracowników urzędów oraz wszystkie osoby aktywne społecznie, zaangażowane w działania na rzecz poprawy jakości powietrza.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy niezbędnej do propagowania postaw ekologicznych w szerszych kręgach, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Termin szkolenia: Wrocław 6-7.03.2020 i 13-14.03.2020. Wymiar szkolenia: 30 godzin (dwa weekendy); szkolenie zakończy się uzyskaniem certyfikatu.

Termin zgłoszeń upływa 31.12.2019. Liczba miejsc ograniczona.

logo projektu LIFE MAPPINGAIR/PL

Dodane przez: Agata Sałamaj