Tak było na Kampusie Kariery. Fotorelacja

Jak rozkochać w sobie rekrutera? Jak osiągnąć równowagę pomiędzy obowiązkami a życiem prywatnym? Jak planować prywatny budżet? Odpowiedzi (nie tylko) na te pytania mogli uzyskać uczestnicy targów pracy Kampus Kariery. Kolejna edycja imprezy odbyła się 14 listopada na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kampus Kariery to wydarzenie organizowane przez Biuro Karier UWr każdego roku w dwóch edycjach – wiosennej, na Wydziale Biotechnologii, skierowanej przede wszystkim do studentów i absolwentów kierunków ścisłych i przyrodniczych, oraz jesiennej, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii, która zazwyczaj przyciąga studentów i absolwentów kierunków humanistycznych i społecznych.

Uczestnicy VIII edycji Kampusu Kariery mogli porozmawiać z wystawcami proponującymi prace, staże i praktyki, a także wziąć udział w warsztatach i skorzystać z doradztwa z punkcie konsultacji CV Biura Karier UWr. Czekały na nich oferty z takich branż jak prawo, finanse, PR, branding, HR oraz tłumaczenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Biura Karier oraz w naszej zapowiedzi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłotygodniowego wydarzenia.

Dodane przez: Michał Raińczuk

25 Lis 2019