Strona używa plików cookies więcej

Konferencje / Studenci / 23–25 Listopad

TALENTY 2018

23-25 listopada odbędzie się ogólnopolska konferencja TALENTY, której tematem będzie szeroko pojęta edukacja w interdyscyplinarnym ujęciu. Już trzynasty raz organizatorzy pomogą studentom, doktorantom i adiunktom z całej Polski wejść w świat nauki dzięki m.in. prezentacjom, warsztatom, dyskusjom i wsparciu w przygotowaniu tekstów do druku.

Uczestnicy mają szansę doskonalić sztukę wystąpień publicznych, zadawać pytania i prowadzić dyskusję w interdyscyplinarnym gronie. Mają również okazję do pracy nad artykułem naukowym pod okiem doświadczonych specjalistów, a później do debiutu w czasopiśmie uznanym przez MNiSW. Tradycją konferencji jest cykl warsztatów z redakcji tekstów naukowych oraz przygotowywania prezentacji konferencyjnych. Odbędzie jest także sesja posterowa, podczas której przedstawione zostaną projekty badawcze i edukacyjne.

Zaletą wydarzenia jest jego interdyscyplinarność, która pozwoli przyjrzeć się rzeczywistości z szerokiej perspektywy i umożliwi wszechstronny rozwój. TALENTY mają charakter przede wszystkim humanistyczny i społeczny, ale przyjeżdżają na nie także studenci nauk ścisłych i technicznych. W tym roku spodziewamy się 106 uczestników z aż 34 ośrodków akademickich. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Variograf we współpracy z Fundacją Pro Scientia Publica oraz Instytutem Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania prelekcji w sobotę i niedzielę w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym przy ul. Bocznej 12.

Szczegółowy program znajdziecie w załączniku, a pozostałe informacje na stronie Variografu.

Dodane przez: Aleksandra Draus

22 Lis 2018

ostatnia modyfikacja: 29 Lis 2018